O mnie

Witam serdecznie!
Na początek chciałbym Wam przekazać kilka zdań o sobie i o  tym czym się zajmuję. Moi Drodzy, trudno nie zauważyć, że fotografia jest moją pasją i sposobem patrzenia na świat - jest najważniejszą częścią mojego życia.  Za każdym razem staram się wykorzystać światło, uwiecznić piękno i najważniejsze chwile oraz prawdziwe emocje.  
Wybierz odpowiedzialnie
Wybór fotografa ślubnego to jedna z najważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć podczas organizacji ślubu. W końcu to fotograf odpowiada za pamiątkę, która będzie przywoływać wspomnienia tego pięknego dnia przez całe Wasze życie. Warto w tym dniu postawić na profesjonalistów, oni żyją fotografią i pasjonują się nią. Decydują się na osoby z doświadczeniem unikniecie prostych wpadek amatorów i będziecie mieć pewność, że profesjonalny fotograf dołoży wszelkich starań, by najważniejszy dzień waszego życia uwiecznić we wspaniałych kadrach.
Zaufaj mi
Profesjonalnie zajmuję się fotografią od kilku lat, posiadam doświadczenie, jestem kreatywny i wykonuję swoją pracę z pasją. Zastanawiasz się czy lubię wyzwania? Zawsze na to pytanie, że każda oryginalna realizacja jest dla mnie wielką radością. Wykonują fotografię - wkładam w to całe swoje serce i posiadaną wiedzę. 
Moi drodzy. Cieszę się, że przeczytaliście cały tekst.
Pozdrawiam, Arek