O mnie

ARKADIUSZ JEŻ FOTOGRAF

Witam serdecznie!

Na początek chciałbym Wam przekazać kilka zdań o sobie i czym się zajmuje.

Moi Drodzy, trudno nie zauważyć, że fotografia jest moją pasją, sposobem patrzenia na świat – jest bardzo ważną częścią mojego życia.

Z fotografią jestem związany od ponad 10 lat, zawodowo zajmuję się uwiecznianiem pięknych chwil i emocji na Waszych ślubach.

Za każdym razem staram się, aby wykorzystać światło, uwiecznić prawdziwe piękno i najważniejsze chwile oraz prawdziwe emocje.    

Wybierz odpowiedzialnie.

Wybór fotografa ślubnego to jedna z najważniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć podczas organizacji ślubu. W końcu to fotograf będzie odpowiadał za pamiątkę, która będzie przywoływać wspomnienie tego wyjątkowego dnia przez całe Wasze życie. Warto w tym dniu postawić na profesjonalistów, którzy żyją fotografią i pasjonują się nią. Decydując się na profesjonalistów unikniecie prostych wpadek amatorów i będziecie mieć pewność, że profesjonalny fotograf dołoży wszelkich starań, by najważniejszy dzień Waszego życia uwiecznić we wspaniałych kadrach.

Zaufaj mi.

Profesjonalnie zajmuje się fotografią już od kilku lat. Posiadam doświadczenie, jestem kreatywny i wykonuje swoją pracę z pasją.  Zastanawiasz się czy lubię wyzwania? Zawsze odpowiadam, że każda oryginalna realizacja jest dla mnie radością. Wykonując fotografie – wkładam w nie całe swoje serce i wiedzę.

Dziękuję za uwagę!